URNIK – TOP-FIT Celje
Vse spremembe urnika se ažurno objavljajo na https://topfit.ipoint.si/
PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK SOBOTA NEDELJA
06:00
JUTRANJA JOGA
prijava na ipointu
06:00
07:00
TINA
08:00
TEAM BIKE MARATHON
prijava na recepciji
08:15
10:00
MATIC
09:00
KLUB SENIOR
09:00
10:00
ULA
PRIT' NA VIT
prijava na ipointu
09:00
10:00
NATAŠA
BODY PUMP
09:00
10:00
ULA
KLUB SENIOR
09:00
10:00
NATAŠA
BODY PUMP
09:00
10:00
ULA
TEAM BIKE
prijava na recepciji
09:00
10:00
MATIC
10:00
BODY PUMP
10:00
11:00
ULA
JOGALATES
prijava na ipointu
10:00
11:00
NATAŠA
ATX
prijava na ipointu
10:00
11:00
MATIC
VADBA ZA MOBILNOST
prijava na ipointu
10:00
11:00
MATIC
BODY PUMP
10:00
11:00
16:00
BODY PUMP
16:30
17:30
IZTOK

PRIT' NA VIT
17:30
18:15
PRIMOŽ

PILATES
18:15
19:15
JANJA

ATX
prijava na ipointu
19:00
20:00
PRIMOŽ

BODY ATTACK
19:15
20:15
KAJA

VADBA ZA MOBILNOST
prijava na ipointu
20:00
21:00
MATIC

KLASIČNA + TNZ
20:15
21:15
TINA
JOGA ZA OTROKE
16:30
17:30
TINA

PRIT' NA VIT
17:30
18:15
IZTOK

FUNKCIONALNA VADBA ZA NAJSTNIKE
17:30
18:30
ULA

TEAM BIKE
prijava na recepciji
18:15
19:15
MATIC

HOT JOGA
prijava na ipointu
18:30
19:30
TINA

BODY PUMP
19:15
20:15
NEJA

VEČERNA JOGA
prijava na ipointu
19:30
20:30
TINA

FUNKCIONALNA VADBA
prijava na ipointu
20:15
21:15
IZTOK

ZUZU DANCE
20:15
21:15
KAJA
BODY PUMP
16:30
17:30
IZTOK

TEAM BIKE CORE
prijava na ipointu
17:30
18:30
MATIC

PILATES
18:30
19:30
JANJA
17:00
PRIT' NA VIT
17:30
18:15
PRIMOŽ/ULA

FUNKCIONALNA VADBA ZA NAJSTNIKE
17:30
18:30
PRIMOŽ

HOT JOGA
prijava na ipointu
18:00
19:00
TINA

TEAM BIKE
prijava na recepciji
18:15
19:15
JANJA

BODY PUMP
19:15
20:15
MATIC

FUNKCIONALNA VADBA
prijava na ipointu
20:15
21:15
ULA

ORIENTALSKI PLES
20:15
21:15
LORENA/TAMARA
PEACH BOOTY PLAN
17:30
18:15
KAJA

JOGALATES
18:15
19:15
NATAŠA

ATX
prijava na ipointu
19:00
20:00
MATIC

BODY ATTACK
19:15
20:15
VESNA

FUNKCIONALNA VADBA
prijava na ipointu
20:15
21:15
PRIMOŽ/MATIC

BODY PUMP
20:15
21:15
VESNA
PEACH BOOTY PLAN
17:15
18:15
SAŠA

BODY PUMP
18:15
19:15
GORAN

BODY ATTACK
prijava na ipointu
19:15
20:15
ALJA/GORAN
18:00
19:00
20:00
ORIENTALSKI PLES
20:15
21:15
LORENA/TAMARA
21:00

PONEDELJEK

  • KLUB SENIOR
    09:00 - 10:00
  • BODY PUMP
    10:00 - 11:00
  • BODY PUMP
    16:30 - 17:30
  • PRIT' NA VIT
    17:30 - 18:15
  • PILATES
    18:15 - 19:15
  • ATX
    19:00 - 20:00
  • BODY ATTACK
    19:15 - 20:15
  • VADBA ZA MOBILNOST
    20:00 - 21:00
  • KLASIČNA + TNZ
    20:15 - 21:15

TOREK

  • PRIT' NA VIT
    09:00 - 10:00
  • JOGALATES
    10:00 - 11:00
  • PRIT' NA VIT
    17:30 - 18:15
  • FUNKCIONALNA VADBA ZA NAJSTNIKE
    17:30 - 18:30
  • HOT JOGA
    18:00 - 19:00
  • TEAM BIKE
    18:15 - 19:15
  • BODY PUMP
    19:15 - 20:15
  • FUNKCIONALNA VADBA
    20:15 - 21:15
  • ORIENTALSKI PLES
    20:15 - 21:15

SREDA

  • BODY PUMP
    09:00 - 10:00
  • PEACH BOOTY PLAN
    17:30 - 18:15
  • JOGALATES
    18:15 - 19:15
  • ATX
    19:00 - 20:00
  • BODY ATTACK
    19:15 - 20:15
  • FUNKCIONALNA VADBA
    20:15 - 21:15
  • BODY PUMP
    20:15 - 21:15

ČETRTEK

  • KLUB SENIOR
    09:00 - 10:00
  • ATX
    10:00 - 11:00
  • JOGA ZA OTROKE
    16:30 - 17:30
  • PRIT' NA VIT
    17:30 - 18:15
  • FUNKCIONALNA VADBA ZA NAJSTNIKE
    17:30 - 18:30
  • TEAM BIKE
    18:15 - 19:15
  • HOT JOGA
    18:30 - 19:30
  • BODY PUMP
    19:15 - 20:15
  • VEČERNA JOGA
    19:30 - 20:30
  • FUNKCIONALNA VADBA
    20:15 - 21:15
  • ZUZU DANCE
    20:15 - 21:15

PETEK

  • JUTRANJA JOGA
    06:00 - 07:00
  • BODY PUMP
    09:00 - 10:00
  • VADBA ZA MOBILNOST
    10:00 - 11:00
  • BODY PUMP
    16:30 - 17:30
  • TEAM BIKE CORE
    17:30 - 18:30
  • PILATES
    18:30 - 19:30
  • ORIENTALSKI PLES
    20:15 - 21:15

SOBOTA

  • TEAM BIKE
    09:00 - 10:00
  • BODY PUMP
    10:00 - 11:00

NEDELJA

  • TEAM BIKE MARATHON
    08:15 - 10:00
  • PEACH BOOTY PLAN
    17:15 - 18:15
  • BODY PUMP
    18:15 - 19:15
  • BODY ATTACK
    19:15 - 20:15
PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK SOBOTA NEDELJA
10:00
ATX
prijava na ipointu
10:00
11:00
MATIC
19:00
ATX
prijava na ipointu
19:00
20:00
PRIMOŽ
ATX
prijava na ipointu
19:00
20:00
MATIC

PONEDELJEK

  • ATX
    19:00 - 20:00

SREDA

  • ATX
    19:00 - 20:00

ČETRTEK

  • ATX
    10:00 - 11:00
PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK SOBOTA NEDELJA
19:00
BODY ATTACK
19:15
20:15
KAJA
BODY ATTACK
19:15
20:15
VESNA
BODY ATTACK
prijava na ipointu
19:15
20:15
ALJA/GORAN
20:00

PONEDELJEK

  • BODY ATTACK
    19:15 - 20:15

SREDA

  • BODY ATTACK
    19:15 - 20:15

NEDELJA

  • BODY ATTACK
    19:15 - 20:15
PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK SOBOTA NEDELJA
09:00
BODY PUMP
09:00
10:00
ULA
BODY PUMP
09:00
10:00
ULA
10:00
BODY PUMP
10:00
11:00
ULA
BODY PUMP
10:00
11:00
16:00
BODY PUMP
16:30
17:30
IZTOK
BODY PUMP
16:30
17:30
IZTOK
17:00
18:00
BODY PUMP
18:15
19:15
GORAN
19:00
BODY PUMP
19:15
20:15
MATIC
BODY PUMP
19:15
20:15
NEJA
20:00
BODY PUMP
20:15
21:15
VESNA
21:00

PONEDELJEK

  • BODY PUMP
    10:00 - 11:00
  • BODY PUMP
    16:30 - 17:30

TOREK

  • BODY PUMP
    19:15 - 20:15

SREDA

  • BODY PUMP
    09:00 - 10:00
  • BODY PUMP
    20:15 - 21:15

ČETRTEK

  • BODY PUMP
    19:15 - 20:15

PETEK

  • BODY PUMP
    09:00 - 10:00
  • BODY PUMP
    16:30 - 17:30

SOBOTA

  • BODY PUMP
    10:00 - 11:00

NEDELJA

  • BODY PUMP
    18:15 - 19:15
PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK SOBOTA NEDELJA
20:00
FUNKCIONALNA VADBA
prijava na ipointu
20:15
21:15
ULA
FUNKCIONALNA VADBA
prijava na ipointu
20:15
21:15
PRIMOŽ/MATIC
FUNKCIONALNA VADBA
prijava na ipointu
20:15
21:15
IZTOK
21:00

TOREK

  • FUNKCIONALNA VADBA
    20:15 - 21:15

SREDA

  • FUNKCIONALNA VADBA
    20:15 - 21:15

ČETRTEK

  • FUNKCIONALNA VADBA
    20:15 - 21:15
PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK SOBOTA NEDELJA
17:00
FUNKCIONALNA VADBA ZA NAJSTNIKE
17:30
18:30
PRIMOŽ
FUNKCIONALNA VADBA ZA NAJSTNIKE
17:30
18:30
ULA
18:00

TOREK

  • FUNKCIONALNA VADBA ZA NAJSTNIKE
    17:30 - 18:30

ČETRTEK

  • FUNKCIONALNA VADBA ZA NAJSTNIKE
    17:30 - 18:30
PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK SOBOTA NEDELJA
18:00
HOT JOGA
prijava na ipointu
18:00
19:00
TINA
HOT JOGA
prijava na ipointu
18:30
19:30
TINA
19:00

TOREK

  • HOT JOGA
    18:00 - 19:00

ČETRTEK

  • HOT JOGA
    18:30 - 19:30
PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK SOBOTA NEDELJA
16:00
JOGA ZA OTROKE
16:30
17:30
TINA
17:00

ČETRTEK

  • JOGA ZA OTROKE
    16:30 - 17:30
PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK SOBOTA NEDELJA
10:00
JOGALATES
prijava na ipointu
10:00
11:00
NATAŠA
18:00
JOGALATES
18:15
19:15
NATAŠA
19:00

TOREK

  • JOGALATES
    10:00 - 11:00

SREDA

  • JOGALATES
    18:15 - 19:15
PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK SOBOTA NEDELJA
06:00
JUTRANJA JOGA
prijava na ipointu
06:00
07:00
TINA

PETEK

  • JUTRANJA JOGA
    06:00 - 07:00
PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK SOBOTA NEDELJA
20:00
KLASIČNA + TNZ
20:15
21:15
TINA
21:00

PONEDELJEK

  • KLASIČNA + TNZ
    20:15 - 21:15
PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK SOBOTA NEDELJA
09:00
KLUB SENIOR
09:00
10:00
ULA
KLUB SENIOR
09:00
10:00
NATAŠA

PONEDELJEK

  • KLUB SENIOR
    09:00 - 10:00

ČETRTEK

  • KLUB SENIOR
    09:00 - 10:00
PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK SOBOTA NEDELJA
20:00
ORIENTALSKI PLES
20:15
21:15
LORENA/TAMARA
ORIENTALSKI PLES
20:15
21:15
LORENA/TAMARA
21:00

TOREK

  • ORIENTALSKI PLES
    20:15 - 21:15

PETEK

  • ORIENTALSKI PLES
    20:15 - 21:15
PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK SOBOTA NEDELJA
17:00
PEACH BOOTY PLAN
17:30
18:15
KAJA
PEACH BOOTY PLAN
17:15
18:15
SAŠA
18:00

SREDA

  • PEACH BOOTY PLAN
    17:30 - 18:15

NEDELJA

  • PEACH BOOTY PLAN
    17:15 - 18:15
PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK SOBOTA NEDELJA
09:00
PRIT' NA VIT
prijava na ipointu
09:00
10:00
NATAŠA
17:00
PRIT' NA VIT
17:30
18:15
PRIMOŽ
PRIT' NA VIT
17:30
18:15
PRIMOŽ/ULA
PRIT' NA VIT
17:30
18:15
IZTOK
18:00

PONEDELJEK

  • PRIT' NA VIT
    17:30 - 18:15

TOREK

  • PRIT' NA VIT
    09:00 - 10:00
  • PRIT' NA VIT
    17:30 - 18:15

ČETRTEK

  • PRIT' NA VIT
    17:30 - 18:15
PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK SOBOTA NEDELJA
09:00
TEAM BIKE
prijava na recepciji
09:00
10:00
MATIC
18:00
TEAM BIKE
prijava na recepciji
18:15
19:15
JANJA
TEAM BIKE
prijava na recepciji
18:15
19:15
MATIC
19:00

TOREK

  • TEAM BIKE
    18:15 - 19:15

ČETRTEK

  • TEAM BIKE
    18:15 - 19:15

SOBOTA

  • TEAM BIKE
    09:00 - 10:00
PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK SOBOTA NEDELJA
17:00
TEAM BIKE CORE
prijava na ipointu
17:30
18:30
MATIC
18:00

PETEK

  • TEAM BIKE CORE
    17:30 - 18:30
PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK SOBOTA NEDELJA
08:00
TEAM BIKE MARATHON
prijava na recepciji
08:15
10:00
MATIC
09:00

NEDELJA

  • TEAM BIKE MARATHON
    08:15 - 10:00
PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK SOBOTA NEDELJA
10:00
VADBA ZA MOBILNOST
prijava na ipointu
10:00
11:00
MATIC
20:00
VADBA ZA MOBILNOST
prijava na ipointu
20:00
21:00
MATIC

PONEDELJEK

  • VADBA ZA MOBILNOST
    20:00 - 21:00

PETEK

  • VADBA ZA MOBILNOST
    10:00 - 11:00
PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK SOBOTA NEDELJA
19:00
VEČERNA JOGA
prijava na ipointu
19:30
20:30
TINA
20:00

ČETRTEK

  • VEČERNA JOGA
    19:30 - 20:30
PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK SOBOTA NEDELJA
20:00
ZUZU DANCE
20:15
21:15
KAJA
21:00

ČETRTEK

  • ZUZU DANCE
    20:15 - 21:15
PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK SOBOTA NEDELJA
18:00
PILATES
18:15
19:15
JANJA
PILATES
18:30
19:30
JANJA
19:00

PONEDELJEK

  • PILATES
    18:15 - 19:15

PETEK

  • PILATES
    18:30 - 19:30
No vadbe available!